KONST / Litografier / Färglitografi 13732040
nr 1373 2040
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, "vinterdag Stockholm". Signerad, numrerad 9/300, daterad 1972. Motivet: 50x65 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:51:33
13/1 20:40:15
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson